80-ТА РІЧНИЦЯ ГОЛОДОМОРУ. ПОМИНАЛЬНЕ БОГОСЛУЖІННЯ ТА КОНЦЕРТ РЕКВІЄМ У БАНЯХ МАЗУРСЬКИХ
В четверту суботу листопада 2013 Церква Святого Миколая в Банях Мазурських заповнилася парафіянами, які численно прибули, щоби пам’яттю у молитві згадати мільйони братів та сестер, невинно заморених голодом на Великій Україні. Концерт реквієм та запалені світла пам’яті завершили цього вечора спогад про минулі трагічні події.
![](../index/img_upload/601-1.jpg) ![](../index/img_upload/601-2.jpg) ![](../index/img_upload/601-3.jpg) ![](../index/img_upload/601-4.jpg) ![](../index/img_upload/601-5.jpg)
|