В КРУКЛЯНКАХ ВІДБУЛОСЯ ЗАВЕРШЕННЯ КАТЕХЕТИЧНОГО РОКУ
На Свято Пресвятої Тройці 24.06.2013 в Парафії Святого Йосафата у Круклянках відбувся підсумок навчального катехетичного року. По Богослуженні діти та молодь подякували своїм вчителям за виховну працю та отримали Свідоцтва з Релігії. Окремі слова подяки були скеровані до с.Татяни, СНДМ, яка рішенням настоятелів від нового шкільного року буде працювати на іншому місці.
![](../index/img_upload/463-1.jpg) ![](../index/img_upload/463-2.jpg) ![](../index/img_upload/463-3.jpg) ![](../index/img_upload/463-4.jpg) ![](../index/img_upload/463-5.jpg)
|