ПОЧАЛОСЬ ЛІТО
З початком літа в церкві Святого Миколая в Банях Мазурських присутні на Службі Божій відбувши Святу Сповідь, учні та батьки дякували Богові за усі ласки отримані в часі шкільного 2012/1013 року. Також просили Всевишнього про щасливі вакації. На завершення молитовної зустрічі учні отримали Свідоцтва з Релігії. Гарним звичаєм стало, що після офіційної частини усі збираются біля ватри, де є почастунок, гри, конкурси та весела забава.
![](../index/img_upload/458-1.jpg) ![](../index/img_upload/458-2.jpg) ![](../index/img_upload/458-3.jpg) ![](../index/img_upload/458-4.jpg) ![](../index/img_upload/458-5.jpg)
|