БАНІ МАЗУРСЬКІ ТА КРУКЛЯНКІ ВІДВІДАВ ВЛАДИКА КИР ВАСИЛІЙ (МЕДВІТ) ЧСВВ
В неділю 16.06.2013 українську громаду в Банях Мазурських та Круклянках відвідав колишній душпастир Преосвященний Владика Кир Василій (Медвіт) ЧСВВ. Єпископ-помічник Донецько-Харківського Екзархату у своєму повчальному слові зосередив увагу на важливості бути Cвідком Христовим у сучасному світі та прямуючи до вічности залишати сліди, які дозволять іншим спастися. Парафіяни з великою радістю та вдячністю прийняли дорогого гостя та побажали Божого Благословення, здоров'я та Многих і Щасливих Літ !
![](../index/img_upload/449-1.jpg) ![](../index/img_upload/449-2.jpg) ![](../index/img_upload/449-3.jpg) ![](../index/img_upload/449-4.jpg) ![](../index/img_upload/449-5.jpg)
|