ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ СПОРТУ ДЛЯ УСІХ
26 травня – 1 червня 2013 в часі 5-го Європейського Тижня Спорту для Всіх під патронатом президента РП Броніслава Коморовського, в парафії Святого Миколая в Банях Мазурських були організовані спортивні ігри для дітей з метою, щоб відчути приплив адреналіну в своєму тілі та спільно з усіма повеселитись. На завершення молодших та старших учасників обєднала ватра.
![](../index/img_upload/438-1.jpg) ![](../index/img_upload/438-2.jpg) ![](../index/img_upload/438-3.jpg) ![](../index/img_upload/438-4.jpg) ![](../index/img_upload/438-5.jpg)
|