ПЕРША ВЕСНЯНА ПОЇЗДКА З МОЛОДДЮ
Ранком 9.05.2013 у світлий четвер, молодь з парафії Круклянкі та Бані Мазурські вирушила зі своїм парохом на одноденну екскурсію «Емаус 2013». В часі поїздки відвідала Популярний туристичний центр у Щимбарку, якого атракцією є незвичайний будинок, де все навпаки ! Також вдалося замочити ноги в Балтійському Морі. Дякуючи Богові за гарну погоду та особливу опіку, усі пізним вечером щасливо повернули. / більше світлин у фотогалері - "події" /
![](../index/img_upload/410-1.jpg) ![](../index/img_upload/410-2.jpg) ![](../index/img_upload/410-3.jpg) ![](../index/img_upload/410-4.jpg) ![](../index/img_upload/410-5.jpg)
|