УКРАЇНСЬКІ БАЙКЕРИ В КРУКЛЯНКАХ
В суботу, 4 травня до Круклянок прибули Українські Байкери з Вармії та Мазур. Це не лише тому, щоб проїхатися чи покататися на мотоциклах, але в першу чергу продемонструвати єдність та відповідальність мотоспільноти. Після благословення пасок о. Павло, ЧСВВ привітав усіх байкерів та окремо молився за власників мотоциклів. Таким чином, вони відкрили мотосезон-2013. У згаданій події серед учасників були також байкери з клубу V-BOYEN з Ґіжицка.
![](../index/img_upload/405-1.jpg) ![](../index/img_upload/405-2.jpg) ![](../index/img_upload/405-3.jpg) ![](../index/img_upload/405-4.jpg) ![](../index/img_upload/405-5.jpg)
|