ДУЖЕ ЗРУЧНО - «ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ ДЕНЬ» ТА «ЖІНОЧЕ СВЯТО»
9.03.2013 у Національний Шевченківський День в церкві Святого Миколая в Банях Мазурських відбулись урочистості з нагоди Кобзаревого свята, Міжнародного жіночого дня та згадка про 148 річницю коли відбулося публічне виконання «Ще не вмерла Україна» Після Святої Літургії в наміренні жінок та дівчат, дитячим колективом парафії та співучою групою «Зорепад» було підготовлено цікаву концертну програму. Твори Шевченка, повага до жінки це тільки деякі елементи артистичної частини. У контексті відзначення того дня, усі присутні зусрілися при святковому столі та ватрі. (foto: Iwonka Ojrzyńska)
![](../index/img_upload/358-1.jpg) ![](../index/img_upload/358-2.jpg) ![](../index/img_upload/358-3.jpg) ![](../index/img_upload/358-4.jpg) ![](../index/img_upload/358-5.jpg)
|