ВІДДАННЯ БОГОЯВЛІННЯ З «ГОРПИНОЮ»
27.01.2013 в нашій церкві Святого Миколая в Банях Мазурських відбувся Концерт Коляд у виконанні музичної групи «ГОРПИНА» з Ольштина. Тих, які хотіли розділити радість місцевої громади було чимало. На згаданий концерт прибули гості з Гданська, Венгожева, Бартогшиць, Кентшина, Круклянок, Гіжицька та околиць. Також у богослужінні і концерті взали участь УКРАЇНСЬКІ БАЙКЕРИ. Від імені парафіяльної спільноти складаємо щире спасибві усім учасникам а зокрема «ГОРПИНІ» за безкоштовний труд для потребуючих. Прибутки з концерту ( 960 зл.)є різдв’яною поміччю дітям.
![](../index/img_upload/322-1.jpg) ![](../index/img_upload/322-2.jpg) ![](../index/img_upload/322-3.jpg) ![](../index/img_upload/322-4.jpg) ![](../index/img_upload/322-5.jpg)
|