МОЛОДЬ З БАНЬ МАЗУРСЬКИХ ТА КРУКЛЯНОК ЗУСТРІЛИСЬ НА СПІЛЬНОМУ КОЛЯДУВАННІ
26 січня 2013р. у прицерковному будинку в Банях Мазурських за традиційно щорічною ініціативою отця пароха – Павла Старуха, ЧСВВ та з допомогою самої молоді було організовано святкову вечерю. Як і належить, вечерю розпочинали спільною молитвою. Проспівавши колядку «Бог Предвічний» поділилися просфорою. На святковому столі були, вареники, пампушки, картопля з грибами, фрукти тощо. Час швидко пройшов, але залишились спогади. На завершення спільної зустрічі усі заспівали «Слава Богу...» ( більше фотографій у фотогалерії - ПОДІЇ )
![](../index/img_upload/321-1.jpg) ![](../index/img_upload/321-2.jpg) ![](../index/img_upload/321-3.jpg) ![](../index/img_upload/321-4.jpg) ![](../index/img_upload/321-5.jpg)
|