ВІДБУВСЯ ПОХОРОН МИКОЛАЯ ЛЕВКО
Як уже було повідомлено,19.12.2012 на 50 році життя в лікарні в Ґіжицьку упокоївся ЛЕВКО МИКОЛАЙ. Проживав в селі Нові Солдани ( парафія Круклянкі). З причин незалежних від родини ПОХОРОН відбувся в суботу 22.12.2012 за участю двох священників місцевого пароха та о.Володимира Куцай з Гданська, який відслужив Літургію. Родина дякує усім хто брав участь у похроні.
![](../index/img_upload/284-1.jpg) ![](../index/img_upload/284-2.jpg) ![](../index/img_upload/284-3.jpg) ![](../index/img_upload/284-4.jpg) ![](../index/img_upload/284-5.jpg)
|