В КРУКЛЯНКАХ ТА БАНЯХ МАЗУРСЬКИХ ВШАНУЮТЬ ЖЕРТВИ ВЕЛИКОГО ГОЛОДОМОРУ 1932-1933 РОКІВ
Українська Громада Бань Мазурських, Круклянок та околиць вшанують жертви Голодомору, який штучно створила радянська влада у 1932-1933 роках. Поминальні богослужіння відбудуться в суботу 24 листопада 2012 року. найперше у церкві Святого Йосафата в Крукланках о годині 15.00, опісля в Банях Мазурських вірні зберуться на молитву о 17:30. Жертвам невинно вбитим геноцидом вічний упокій подай Господи і вчини Їм Вічную Память.
![](../index/img_upload/244-1.jpg) ![](../index/img_upload/244-2.jpg) ![](../index/img_upload/244-3.jpg) ![](../index/img_upload/244-4.jpg) ![](../index/img_upload/244-5.jpg)
|