МАЛАНКА 2022 ДЛЯ ДІТЕЙ У БАНЯХ МАЗУРСЬКИХ
В Неділю 16 січня у церковному приміщенні, що біля храму Святого Миколая у Банях Мазурських, діти з пункту навчання Релігiї та Української мови, зі своїми батьками та сестрами Згр. Св. Йосифа ОПДМ зустрілись на Маланці щоб привітати 2022 рік. Були ігри, конкурси, танці і почастунок. Вівтарні хлопці підготували музику як DJ. Велике спасибі сестрі Йосифі Родич за підготовку цього заходу.Результат можна побачити на фото.
![](../index/img_upload/1793-1.jpg) ![](../index/img_upload/1793-2.jpg) ![](../index/img_upload/1793-3.jpg) ![](../index/img_upload/1793-4.jpg) ![](../index/img_upload/1793-5.jpg)
|