ХРЕЩЕННЯ ГОСПОДНЄ У КРУКЛЯНКАХ
19.01.2021 з обєктивних причин святкування однієї з найважливіших подій у житті Ісуса Христа - хрещення в ріці Йордан, відбувалися лише у храмі святого Йосафата. Знайома багатьом традиція цього свята - водохресні купання в освяченій воді на жаль не могли відбутися. Чин великого водосвяття звершили настоятель храму та кс. Генрик Домбровскі – душпастир сусідньої парафії у Круклянках.
![](../index/img_upload/1694-1.jpg) ![](../index/img_upload/1694-2.jpg) ![](../index/img_upload/1694-3.jpg) ![](../index/img_upload/1694-4.jpg) ![](../index/img_upload/1694-5.jpg)
|