СВЯТО УРОЖАЮ У КРУКЛЯНКАХ
21.09.2020 також круклянецка громада святкувала день подяки, без якого неможливо уявити собі багряну осінню пору. У грекокатолицькому храмі священномученика Йосафата звершено подячну Службу Божу за врожай плодів земних в часі якої відбулося благословення хліба. Проповідь виголосив кс. Генрик Домбровскі. В кінці Літургії священослужителі роздавали куски хліба усім присутнім.
![](../index/img_upload/1671-1.jpg) ![](../index/img_upload/1671-2.jpg) ![](../index/img_upload/1671-3.jpg) ![](../index/img_upload/1671-4.jpg)
|