ДАРУНОК ВІРНИХ З КАНАДИ
У неділю 13.Х.2019 Парафія Святого Миколая в Банях Мазурських отримала в дарі від вірних з Канади зелені священичі ризи та фінансову допомогу. Перед Службою Божою відбулося благословення і освячення стихаря, епитрахиля, пояса, поручів і фелона, опісля була звершена Божественна Літургія за усіх добродіїв. Парох та Парафіяни щиро вдячні за чудовий дарунок усім жертвотавцям, особливо тим хто провів збірку на це благородне діло.
![](../index/img_upload/1570-1.jpg) ![](../index/img_upload/1570-2.jpg)
|