РОЗІГРАЛИ ПОЄДИНОК МАТЧ – РЕВАНШ ЄВРО 2012. ВИГРАШ КРУКЛЯНЕЦЬКОЇ КОМАНДИ
17.07.2012 на "Орліку"у Круклянці, вівтарні хлопці з парафії Святого Cвященномученика Йосафата у матчі–реванші побороли команду вівтарної дружини Святого Миколая з Бань Мазурських. Від організатора всі учасники отримали символічні мячики та частувались солодким; Головна нагорода "Sławek i Славко" помандрувала до парафії переможців.
![](../index/img_upload/156-1.jpg) ![](../index/img_upload/156-2.jpg) ![](../index/img_upload/156-3.jpg) ![](../index/img_upload/156-4.jpg) ![](../index/img_upload/156-5.jpg)
|