ОСВЯЧЕННЯ НОВИХ СВЯЩЕНИЧИХ РИЗ ТА ДАЛЬМАТИК
У неділю Святих Отців 9 червня 2019 року, перед Святою Літургією, в храмі Святого Миколая у Банях Мазурських був здійснений чин благословення і освячення нового комплекту священичих риз та дальматик для вівтарних хлопців синього кольору. *** Цього дня також двоє дітей відзначало річницю Урочистого Святого Причастя; По Літургії з рук Пароха о.Павла, ЧСВВ отримали Святе Письмо.
![](../index/img_upload/1547-1.jpg) ![](../index/img_upload/1547-2.jpg) ![](../index/img_upload/1547-3.jpg) ![](../index/img_upload/1547-4.jpg) ![](../index/img_upload/1547-5.jpg)
|