НАГОРОДА ЗА І-ШЕ МІСЦЕ ( Парафія Круклянкі )
У неділю 17.06.2018 маленька Лена Карпінська з рук пароха церкви святого Йосафата у Круклянках о. Павла, ЧСВВ отримала Грамоту та нагороду за І-ше місце у фінальному етапі Архиєпархіяльного художнього конкурсу "Літургія та молитва очима дитини". Опісля усі учні від катехетки с.Олени СНДМ,отримали свідоцтва з релігії на завершення навчального року.
![](../index/img_upload/1463-1.jpg) ![](../index/img_upload/1463-2.jpg) ![](../index/img_upload/1463-3.jpg) ![](../index/img_upload/1463-4.jpg) ![](../index/img_upload/1463-5.jpg)
|