ФІНАЛ АРХИЄПАРХІЯЛЬНОГО КОНКУРСУ БІБЛІЙНОГО ЗНАННЯ
В суботу 24 лютого 2018 року в Гурові Ілавецькому відбувся Фінал Архиєпархіяльного Конкурсу біблійного знання "Євангелія від Марка". Серед 61 учасників були дві особи з Парафії Бані Мазурський, друге місце зайняла Наталя Жук а четверте Ольга Борівець, яких підготовила с.Мирослава Гнилиця, Згр. Св. Йосифа ОПДМ. Радіємо цим результатом та бажаємо подальших успіхів.
![](../index/img_upload/1430-1.jpg) ![](../index/img_upload/1430-2.jpg) ![](../index/img_upload/1430-3.jpg) ![](../index/img_upload/1430-4.jpg) ![](../index/img_upload/1430-5.jpg)
|