УКРАЇНСЬКІ БАЙКЕРИ ВЛАШТУВАЛИ СВЯТВЕЧІР
Традиційно перед Різдвом Ukrainian Bikers Warmia & Mazury зібрались, щоб разом зустрітись при святковому столі . Молитва, просфора, милозвучні колядки та справжня сімейна атмосфера поєднанні з різдвяними стравами, були невідємною частиною святвечора. о. Павло, ЧСВВ благословив смачний пісний стіл, побажав присутнім, радсних святкувань Христового Різдва, та щоб усі безпечно доїхали до бажаної мети. *** Венгожево, 22.ХІІ’17
![](../index/img_upload/1410-1.jpg) ![](../index/img_upload/1410-2.jpg) ![](../index/img_upload/1410-3.jpg) ![](../index/img_upload/1410-4.jpg) ![](../index/img_upload/1410-5.jpg)
|