У КРУКЛЯНКАХ СВЯТКУВАЛИ ХРАМОВИЙ ПРАЗНИК СВЯТОГО СВЩМЧ. ЙОСАФАТА
25.11.2017 у Грекокатолицькій парафії в Круклянках відбувся храмовий празник. Святкування почалися Молебнем до Святого Свщмч. Йосафата, опісля Божествинну Літургію очолив Протоігумен Василіянського Чину ієромонах Миколай Козіцький з Варшави; Співслужили отці венгожевського деканату також місцевий римокатолицький священник. На храмовому святі були присутні сестри Йосифіткі та Служебниці, а також вірні сусідніх парафій. В часі богослужінь багато із присутніх скористало зі святих таїнств Сповіді та Причастя. Молитовна частина празника закінчилася Панахидою за жертви голодоморів в Україні особливо Великого Голоду в 1932-33 роках.
![](../index/img_upload/1397-1.jpg) ![](../index/img_upload/1397-2.jpg) ![](../index/img_upload/1397-3.jpg) ![](../index/img_upload/1397-4.jpg) ![](../index/img_upload/1397-5.jpg)
|