ЗГАДАЛИ ТА МОЛИЛИСЯ ЗА ЖЕРТВИ ГОЛОДОМОРУ
У суботу 26 листопада у церкві Святого Миколая в Банях Мазурських вірні зібралися, щоб хвилиною мовчання та молитвою вшануватии пам’ять всіх тих, хто став жертвою великого голоду в Україні. Після Літурнії та панахиди, діти з якими працює п.Данута Прухницька у художній програмі згадати замучених голодом мільони невинних дітей України, та ставили свічки пам'яті у храмі.
![](../index/img_upload/1299-1.jpg) ![](../index/img_upload/1299-2.jpg) ![](../index/img_upload/1299-3.jpg) ![](../index/img_upload/1299-4.jpg) ![](../index/img_upload/1299-5.jpg)
|