МОЛИЛИСЯ ЗА ПРОСЛАВУ СЛУГИ БОЖОГО МИТРОПОЛИТА АНДРЕЯ
Кожного року 1 листопада українська громада Бань Мазурських та околиць урочисто збираєтся у храмі святого Миколаяна на молитву, щоб звершити пам'ять великого пастиря і учителя українськоно християнства ХХ ст. праведного Митрополита Андрея. Після Літургії відбулася артистична частина у виконанні учнів Початкової Школи та Ґімазії на закінчення якої усі проспівали Боже Великий Єдиний. Слуго Божий, митрополите Андрею, моли Бога за нас грішних!
![](../index/img_upload/1116-1.jpg) ![](../index/img_upload/1116-2.jpg) ![](../index/img_upload/1116-3.jpg) ![](../index/img_upload/1116-4.jpg) ![](../index/img_upload/1116-5.jpg)
|