2 ДНІ З БЛАЖЕНОЮ ЙОСАФАТОЮ ГОРДАШЕВСЬКОЮ
12-13.09.2015 вірні грекокатолицького храму у Круклянках мали можливість почитати Блаженну Йосафату Гордашевску в іконі, яка цього року з ініцятиви Згромадження сс.Служебниць, відвідує їхні доми а також церковні громади. Крім Літургії та молебня були проспівані пісні. Бажаючі могли у памятковій книзі записувати свої прохання та намірення в яких сестри приобіцяли молитися. На завершення богослужінь усіх присутніх Парох благословив іконою. Виходячи з церкви вірні цілували Блаженну, а сестри дарували пам'ятки. В дальшу чергу Ікона помандрує до венгожевської парафії де буде перебувати в неділю 20.09.2015.
![](../index/img_upload/1089-1.jpg) ![](../index/img_upload/1089-2.jpg) ![](../index/img_upload/1089-3.jpg) ![](../index/img_upload/1089-4.jpg) ![](../index/img_upload/1089-5.jpg)
|