ЗАВЕРШЕННЯ КАТЕХЕТИЧНОГО РОКУ У КРУКЛЯНКАХ
Коли кінчаєтся шкільний рік традиційно у Круклянецкій Парафії організована є Сповідь та Літургія для учнів. В кінці Служби Божої усі приймають окреме Благословення та Свідоцтва з Релігії. Так Було на завершення навчального року 2014/2015 і цим разом. Хочется подякувати батькам та сестрі катехетці за гарну співпрацю та окремо паньству Ориньчакам з села Єзьоровскє, за теплий і щирий прийом та пригощання усіх учасників спільної зустрічі.
![](../index/img_upload/1064-1.jpg) ![](../index/img_upload/1064-2.jpg) ![](../index/img_upload/1064-3.jpg) ![](../index/img_upload/1064-4.jpg) ![](../index/img_upload/1064-5.jpg)
|